pl

Kielce, Herby, Częstochowska

43.66 m2 Pokoje: 2 7 902 PLN/m2 345 000 PLN

Opis oferty

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 43,66 m2, zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby.

Mieszkanie składa się z:
- 2 pokoi (pow. ok. 15,04 m2 i 10,89 m2),
- kuchni połączonej z jadalnią (pow. ok. 11,01 m2),
- łazienki z WC (pow. ok. 3,38 m2),
- przedpokoju (pow. ok. 4,34 m2). 

Do mieszkania prowadzi podjazd dla niepełnosprawnych pełniący również funkcję tarasu.
Nieruchomość powstała z podziału większego mieszkania.

Mieszkanie dwustronne (ekspozycje: północ, wschód), ciche. Stolarka okienna PCV. W kuchni instalacja 3- fazowa.

Nieruchomość w stanie do remontu. Ogrzewanie z lokalnej kotłowni.
Ciepła woda podgrzewana za pomocą elektrycznego bojlera. 

Blok po termomodernizacji, monitorowany.

Koszty utrzymania: czynsz administracyjny ok. 770 PLN/mc (dla mieszkania przed podziałem - o powierzchni 81 m2) , zawiera zaliczki na ogrzewanie, wodę + prąd wg liczników.

[Czynsz administracyjny ma charakter orientacyjny, jest wartością zmienną i może ulec zmianie w zależności od decyzji wspólnoty/spółdzielni, liczby osób zamieszkujących oraz bieżących kosztów utrzymania nieruchomości.]
 
Dla mieszkania nie sporządzono świadectwa charakterystyki energetycznej

Dane kontaktowe do agenta: Jacek Kotlarz, tel: 888 889 441, e-mail: jacek.kotlarz@properco.pl
For more information in English please call: 888 889 441, e-mail: jacek.kotlarz@properco.pl

----------

For sale: an apartment with an area of 43.66 m², located on the ground floor of a 3-storey building on Częstochowska Street, in the Herby district of Kielce.

The apartment consists of:

  • 2 rooms (approx. 15.04 m² and 10.89 m²)
  • kitchen connected with dining area (approx. 11.01 m²)
  • bathroom with WC (approx. 3.38 m²)
  • hallway (approx. 4.34 m²)

The apartment is accessible via a wheelchair ramp, which also serves as a terrace.

The property was created through the division of a larger apartment.

The apartment is dual-aspect (north and east exposure), quiet, and fitted with PVC windows. The kitchen is equipped with a three-phase electrical installation.

The property requires renovation. Heating is provided by a local boiler room. Hot water is supplied by an electric boiler.

The building has undergone thermal modernization and is monitored.

Maintenance costs: administrative fee approx. 770 PLN/month (for the apartment before division – total area 81 m²), including advance payments for heating and water, plus electricity according to meter readings.

[The administrative fee is approximate, variable, and may change depending on decisions made by the housing community/cooperative, the number of occupants, and the current property maintenance costs.]

No energy performance certificate has been prepared for the apartment.

Contact details:
Jacek Kotlarz
Tel: +48 888 889 441
E-mail: jacek.kotlarz@properco.pl

Informacje ogólne

  • Nr oferty
    PRP-MS-76169
  • Rodzaj
  • Lokalizacja
    Kielce, Częstochowska
  • Dzielnica
    Herby
  • Rodzaj budynku
    blok
  • Pow. całkowita [m2]
    43.66
  • Piętro
    parter
  • Liczba pięter w budynku
    3
  • Cena:
    345 000 PLN
  • Cena za m2
    7 902 PLN

Nieruchomości

Liczba pięter w budynku
3
Rodzaj mieszkania
Jednopoziomowe
Powierzchnia użytkowa [m2]
43.66
Rok budowy
1978

Pokoje
2
1
Pokoj
Powierzchnia
15,04;10,89
Powierzchnia
10,01
Powierzchnia
3,38
Powierzchnia
4,34
Liczba
1
Ściany
malowane
Podłogi
parkiet, płytki
PROPERCO sp. z o.o. sp.k
Osoba
do kontaktu
Jacek Kotlarz +48 888 889 441 jacek.kotlarz@properco.pl

Nr oferty: PRP-MS-76169