Warszawa: 888 889 661
ul. Brylowska 2/3B
Kielce: 692 024 827
ul. Kozia 3a/1
pl
O nas
O nas

Firma PROPERCO Nieruchomości jest nowoczesną i dynamiczną firmą świadczącą usługi w zakresie:

  • pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku warszawskim i świętokrzyskim (biuro nieruchomości Warszawa / biuro nieruchomości Kielce)
  • organizowania finansowania inwestycji (kredyty hipoteczne)
  • profesjonalnych sesji zdjęciowych, filmów i spacerów wirtualnych
  • analiz rynków nieruchomości i doradztwa dla inwestorów w branży nieruchomości

PROPERCO to ponad 14 lat doświadczenia w obrocie nieruchomościami, to reklama Państwa nieruchomości w kraju i za granicą. Informacje dotyczące Państwa oferty prezentowane są w językach polskim i angielskim. Obsługujemy klientów z całego świata. Nasza kadra posiada doświadczenie w pracy na rynkach międzynarodowych. Lokalizacje i wygląd naszych biur, sposób przyjmowania i prezentacji ofert, zaplecze technologiczne oraz entuzjastycznie nastawieni agenci wyznaczają nowe standardy na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Biuro nieruchomości Warszawa. Zasięg działania PROPERCO - agencji nieruchomości w Warszawie.

Agencja Nieruchomości PROPERCO – oddział Warszawa - oferuje Państwu usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w sprzedaży, zakupie, wynajmie i najmie nieruchomości. Pośredniczymy w transakcjach na terenie w Warszawie i okolicach, w dzielnicach: Wola, Śródmieście, Centrum, Stare Miasto, Żoliborz, Ochota, Mokotów, Bielany, Bemowo, Włochy, Ursus, Ursynów, Wilanów, Bliska Wola, Saska Kępa, Białołęka, Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła.

Biuro nieruchomości Kielce. Zasięg działania PROPERCO - agencji nieruchomości w Kielcach.

Agencja Nieruchomości PROPERCO – oddział Kielce - oferuje Państwu usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w sprzedaży, zakupie, wynajmie i najmie nieruchomości. Pośredniczymy w transakcjach na terenie Kielc i okolic, w miejscowościach takich jak: Masłów, Zagnańsk, Górno, Chęciny, Daleszyce, Morawica, Bilcza, Sitkówka, Nowiny, Piekoszów, Miedziana Góra, Tumlin, Skarżysko-Kamienna, Suchedniów.

Kategorie nieruchomości w których sprzedaży i wynajmie specjalizuje się nasza warszawska i kielecka agencja.

Zatrudniamy agentów specjalizujących się w obrocie (sprzedaży i wynajmie) następującymi kategoriami nieruchomości: mieszkania, domy, biura, hale, magazyny, lokale usługowe, działki budowlane, grunty inwestycyjne, nieruchomości komercyjne, luksusowe nieruchomości, nieruchomości inwestycyjne. Nasze biuro nieruchomości istnieje na rynku od przeszło 10 lat. Nasi kieleccy i warszawscy pośrednicy to osoby cieszące się zaufaniem klientów i chętnie przez nich polecane.

Agencja nieruchomości – mieszkania na sprzedaż i wynajem rynek wtórny, mieszkania na sprzedaż rynek pierwotny (mieszkania od dewelopera) w Kielcach i w Warszawie

Biuro nieruchomości PROPERCO oferuje Państwu do sprzedaży atrakcyjne mieszkania, domy i lokale zarówno na rynku wtórnym (nieruchomości używane), jak i pierwotnym (w stanie deweloperskim). Dzięki bogatej ofercie mieszkań, domów, lokali i nieruchomości komercyjnych, przychodząc do siedziby naszej agencji nieruchomości w Warszawie i Kielcach z pewnością znajdą Państwo oferty nieruchomości odpowiadające Państwa oczekiwaniom.

Siedziby biura nieruchomości PROPERCO:

  • kieleckie biuro nieruchomości
    ul. Kozia 3a/1, 25-254 Kielce
  • warszawskie biuro nieruchomości
    ul. Brylowska 2/3B, 00-216 Warszawa

Reklama Państwa ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości w Warszawie, Kielcach i na świecie

PROPERCO to reklama Państwa mieszkań, domów, działek, lokali i innych nieruchomości w kraju i za granicą. Informacje dotyczące Państwa nieruchomości prezentowane są w językach polskim (www.properco.pl) i angielskim (www.properco.com). Lokalizacje i wygląd naszych biur, sposób przyjmowania i prezentacji nieruchomości, zaplecze technologiczne oraz entuzjastycznie nastawieni agenci wyznaczają nowe standardy na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Pracujemy codziennie, jesteśmy elastyczni, spotykamy się z naszymi klientami w czasie i miejscu przez nich wyznaczonym. Obsługujemy klientów z całego świata. Nasza kadra posiada doświadczenie w pracy na rynkach międzynarodowych

Dlaczego my?

Pomagamy w załatwianiu formalności
Pomagamy w załatwianiu formalności
Pomagamy w finansowaniu
Pomagamy w finansowaniu
Profesjonalne sesje zdjęciowe
Profesjonalne sesje zdjęciowe
Oferujemy home staging
Oferujemy home staging