pl

Kielce, Centrum, Starodomaszowska

27.00 m2 Pokoje: 1 12 500 PLN/m2 337 500 PLN

Opis oferty

Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,00m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. 

W skład lokalu wchodzą: 
- pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,90 m2),
- łazienka (2,90 m2), 
- przedpokój (2,20 m2)
- taras (18,30 m2).

Miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie 59 000 PLN.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej - brak piecyków gazowych w mieszkaniach.

Planowany termin zakończenia inwestycji – IV kwartał 2026.

Kamienica – to nowa kameralna inwestycja w centrum Kielc, w której zaprojektowano 25 mieszkań jedno- dwu- i trzypokojowych o powierzchniach od 27 m2 do 62 m2. Dla mieszkańców przewidziano 15 miejsc postojowych w garażu pod budynkiem. Winda w budynku przystosowanie będzie do przewozu osób niepełnosprawnych. Na parterze dostępne będą lokale usługowe. Inwestycja zlokalizowana jest w centrum miasta. W pobliżu znajdują się galerie handlowe, Akademia Medyczna UJK, Politechnika.

Sprzedaż inwestycji prowadzi biuro PROPERCO Nieruchomości - Kielce, ul. Kozia 3A/1.
 
>>Kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura i podatku PCC.
Wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca.<<

Dane kontaktowe do agenta: Krzysztof Jakubowski  Tel: 888 889 568 E-mail: krzysztof.jakubowski@properco.pl
For service in English please call Jacek Kotlarz at: +48 888 889 441

_________________________

For sale: a new 1-room apartment with an area of 27.00 m², located on the 3rd floor of a newly developed townhouse-style building in the center of Kielce, on Starodomaszowska Street.

The apartment consists of:

  • living room with kitchenette – 21.90 m²
  • bathroom – 2.90 m²
  • hallway – 2.20 m²
  • terrace – 18.30 m²

Parking spaces in the underground garage are available at an additional price of 59,000 PLN.

Heating and hot water are provided from the municipal network – no gas water heaters in the apartments.

Planned completion date: Q4 2026.

The development is a new камерal investment in the center of Kielce, comprising 25 one-, two-, and three-room apartments ranging from 27 m² to 62 m². Residents will have access to 15 underground parking spaces. The building will feature an elevator adapted for people with disabilities. Commercial units will be available on the ground floor.

Excellent central location – nearby shopping centers, the Jan Kochanowski University Medical Faculty, and the Kielce University of Technology.

The investment is offered by PROPERCO Real Estate – Kielce, ul. Kozia 3A/1.

The buyer is exempt from agency fees and PCC tax.
The agency commission is covered by the seller.<<

For service in English please call Jacek Kotlarz at: +48 888 889 441

Informacje ogólne

  • Nr oferty
    PRP-MS-76157
  • Rodzaj
  • Lokalizacja
    Kielce, Starodomaszowska
  • Dzielnica
    Centrum
  • Rodzaj budynku
    kamienica
  • Pow. całkowita [m2]
    27.00
  • Piętro
    2p
  • Liczba pięter w budynku
    4
  • Cena:
    337 500 PLN
  • Cena za m2
    12 500 PLN

Nieruchomości

Liczba pięter w budynku
4
Rodzaj mieszkania
Jednopoziomowe
Okna
PCV 3 komorowe
Balkon
taras
Powierzchnia użytkowa [m2]
27.00
Rok budowy
2025

Typ pomieszczenia
aneks kuchenny
Rodzaj kuchni
aneks kuchenny
Lazienka
Powierzchnia
2,90
do kontaktu
Krzysztof Jakubowski +48 888 889 568 krzysztof.jakubowski@properco.pl

Nr oferty: PRP-MS-76157