pl

Daleszyce, Cisów

1600.00 m2 75 PLN/m2 120 000 PLN

Opis oferty

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1600 m², położona w malowniczej miejscowości Cisów, gm. Daleszyce. Nieruchomość usytuowana jest w pierwszej linii w stosunku do drogi, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej asfaltowej, co zapewnia wygodny i całoroczny dojazd.

Działka ma regularny, prostokątny kształt oraz wymiary około 23 m szerokości i 68 m długości. Teren jest lekko nachylony, niezagospodarowany i nieogrodzony, położony w otoczeniu terenów zielonych, niezabudowanych działek oraz gospodarstw rolnych. To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą, z jednoczesnym dogodnym dostępem do infrastruktury.

Media:

  • prąd – na działce,
  • woda – w drodze,
  • kanalizacja i gaz – brak.

Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Większa część działki (ok. 1330m2) oznaczona jest symbolem MN3 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, natomiast końcową część o powierzchni około 290 m² stanowią tereny wód powierzchniowych płynących oznaczone symbolem WS2 oraz tereny rolnicze oznaczone symbolem R.

To doskonała propozycja pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, zielonej okolicy.

Dane kontaktowe do agenta: Dorota Pękalska - Perz Tel: 608-827-080 E-mail:  dorota.pekalska-perz@properco.pl
For service in English please call Magdalena Prokopoudi at: +48 888 889 594.

-------

For sale: an attractive plot of land with an area of 1600 m², located in the picturesque village of Cisów, municipality of Daleszyce. The property is situated in the first line relative to the road, with direct access to a municipal asphalt road, ensuring convenient year-round access.

The plot has a regular rectangular shape with approximate dimensions of 23 m (width) and 68 m (length). The terrain is slightly sloped, undeveloped, and unfenced, surrounded by green areas, undeveloped plots, and agricultural land. It is an ideal place for those seeking peace, space, and close contact with nature, while still having convenient access to infrastructure.

Utilities:

  • electricity – on the plot
  • water – in the road
  • sewage and gas – not available

The property is covered by a Local Spatial Development Plan. The majority of the plot (approx. 1330 m²) is designated as MN3 – single-family residential development, while the final section (approx. 290 m²) is designated as flowing surface waters (WS2) and agricultural land (R).

This is an excellent opportunity for building a single-family home in a quiet and green area.

For service in English please call Magdalena Prokopoudi at: +48 888 889 594.

Informacje ogólne

  • Nr oferty
    PRP-GS-76145
  • Rodzaj
  • Lokalizacja
    Daleszyce
  • Dzielnica
    Cisów
  • Pow. całkowita [m2]
    1600.00
  • Cena:
    120 000 PLN
  • Cena za m2
    75 PLN

do kontaktu
Dorota Pękalska-Perz +48 608 827 080 dorota.pekalska-perz@properco.pl

Nr oferty: PRP-GS-76145