pl

Pińczów (gw), Młodzawy Duże

2217.00 m2 71 PLN/m2 157 000 PLN

Opis oferty

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 2217 m2, zlokalizowana w miejscowości Młodzawy Duże, gm. Pińczów. Działka w trakcie wydzielania z większej powierzchni.

Teren, na którym leży działka nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, należy wystąpić o warunki zabudowy. 

Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii w stosunku do gminnej drogi asfaltowej. Jest niezabudowana, płaska, o przybliżonych wymiarach: 20 x 87 [m]. Szerokość frontu ok. 20 m.

Działka zlokalizowana w malowniczej, zacisznej miejscowości - w sąsiedztwie lasy oraz zabudowa jednorodzinna. Bardzo dobrze skomunikowana z Pińczowem - ok. 7 km od Pińczowa. 

Media:
- kanalizacja - brak
- prąd - na działce tuż przy granicy linia energetyczna
- woda - w drodze przy działce
- gaz - brak

Dane kontaktowe do agenta: Agata Grela tel: 692-929-191, e-mail:  ag@properco.pl 
For more information in English please call: Agata Grela phone: 692-929-191, e-mail:  ag@properco.pl

--------

For sale: a plot of land with an area of approx. 2217 m², located in Młodzawy Duże, municipality of Pińczów. The plot is in the process of being separated from a larger property.

The land is not covered by a Local Spatial Development Plan – it is necessary to apply for planning permission (decision on development conditions).

The property is located in the first line relative to an მუნიციპал asphalt road. It is undeveloped, flat, with approximate dimensions of 20 x 87 m. Front width approx. 20 m.

The plot is situated in a picturesque and शांत area, surrounded by forests and single-family housing. Very good access to Pińczów – approx. 7 km.

Utilities:

  • sewage – not available
  • electricity – power line at the plot boundary
  • water – in the road next to the plot
  • gas – not available

Contact details for the agent: Agata Grela Tel: +48 692-929-191 E-mail: ag@properco.pl

Informacje ogólne

  • Nr oferty
    PRP-GS-76121
  • Rodzaj
  • Lokalizacja
    Pińczów (gw)
  • Dzielnica
    Młodzawy Duże
  • Pow. całkowita [m2]
    2217.00
  • Cena:
    157 000 PLN
  • Cena za m2
    71 PLN

do kontaktu
Agata Grela 692 929 191 ag@properco.pl

Nr oferty: PRP-GS-76121