pl

Kielce, Niewachlów Drugi

1260.00 m2 143 PLN/m2 180 000 PLN

Opis oferty

Na sprzedaż działka o pow. 1260 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ul. Kruszelnickiego.

Działka w trzeciej linii od drogi asfaltowej,  niezabudowana, o kształcie zbliżonym do trapezu , o wymiarach (w przybliżeniu): 11,40 x 117,50 x 16,90 x 104,60 [m] 
Dojazd do nieruchomości drogą służebną (przez działki sąsiednie) o szer. 3m.
Działka płaska, niezagospodarowana, nie ogrodzona, zakrzaczona.

Media:
- woda, kanalizacja, prąd, gaz - w odległości ok 160 m w drodze asfaltowej (ul. Kruszelnickiego). W związku z odległością od istniejącej infrastruktury wodno-kanalizacyjnej, przyszły właściciel będzie musiał rozważyć wykonanie indywidualnego ujęcia wody oraz zbiornika bezodpływowego lub przydomowej oczyszczalni ścieków.

Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Bardzo dobra lokalizacja, dobre połączenie z centrum Kielc, bardzo blisko zlokalizowana droga S7 Kielce - Warszawa. 

Dane kontaktowe do agenta: Magdalena Prokopoudi Tel: 888-889-594 E-mail: magdalena.prokopoudi@properco.pl PROPERCO Nieruchomości - Kielce, ul. Kozia 3A/1

-------
 

For sale: a plot of land with an area of 1,260 m², located in Kielce on Kruszelnickiego Street.

The plot is situated in the third line from the asphalt road, undeveloped, with a shape similar to a trapezoid and approximate dimensions: 11.40 x 117.50 x 16.90 x 104.60 m.

Access to the property is provided via an easement road (through neighboring plots) with a width of 3 m.

The plot is flat, unarranged, unfenced, and overgrown.

Utilities:

  • water, sewage, electricity, gas – available approx. 160 m away in the asphalt road (Kruszelnickiego Street). Due to the distance from existing infrastructure, the future owner should consider an individual water source (well) and a septic tank or a domestic wastewater treatment system.

The plot is not covered by a Local Development Plan (MPZP).

Very good location with convenient access to the city center and close proximity to the S7 expressway (Kielce – Warsaw route).

Contact details:
Magdalena Prokopoudi
Tel: +48 888-889-594
E-mail: magdalena.prokopoudi@properco.pl

PROPERCO Real Estate – Kielce, ul. Kozia 3A/1

Informacje ogólne

  • Nr oferty
    PRP-GS-76111
  • Rodzaj
  • Lokalizacja
    Kielce
  • Dzielnica
    Niewachlów Drugi
  • Pow. całkowita [m2]
    1260.00
  • Cena:
    180 000 PLN
  • Cena za m2
    143 PLN

do kontaktu
Magdalena Prokopoudi +48 888 889 594 magdalena.prokopoudi@properco.pl

Nr oferty: PRP-GS-76111