pl

Busko-Zdrój,

200.00 m2 Pokoje: 6 4 500 PLN/m2 900 000 PLN

Opis oferty

Na sprzedaż 6-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 200 m2, zlokalizowany w północno-wschodniej części Buska-Zdroju.

W skład domu wchodzą:
PARTER:

- salon o pow. ok. 18,1m2, z wyjściem na taras
- pokój o pow. ok. 12 m2
- kuchnia o pow. ok. 13,2 m2
- łazienka o pow. ok. 3,6 m2
- kotłownia o pow. ok. 4,1 m2
- korytarz
- przedsionek o pow. ok. 4,7 m2

PIĘTRO:

- pokój o pow. ok. 33 m2, z wyjściem na balkon typu loggia
- pokój o pow. ok. 11,7 m2
- łazienka o pow. ok. 5,4 m2
- WC o pow. ok. 1,6 m2
- korytarz z wyjściem na zadaszony taras

PODDASZE:

- pokój o pow. ok. 18,1 m2
- pokój o pow. ok. 12 m2
- pomieszczenie gospodarcze/strych
Powierzchnie podano w przybliżeniu, na podstawie wskazań dalmierza.

Budynek znajduje się na działce o powierzchni 5271m2 w kształcie prostokąta, o przybliżonych wymiarach: 15 x 433 x 12 x 443 [m], szerokości frontu ok. 15 m. Posesja częściowo ogrodzona i zagospodarowana. Na posesji znajduje się wolnostojący garaż murowany z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi. Wjazd do garażu utwardzony. W sąsiedztwie nowo-powstająca zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone.
Rozpoczęcie budowy nastąpiło w 1986 roku, a zakończenie w 1993 roku. W 2022 roku zostały wymienione instalacje C.O oraz elektryczna wraz z grzejnikami i piecem gazowym.

Specyfikacja:

- ściany zewnętrze z cegły kratówki, ściany wewnętrzne z pustaka, ocieplone wełną mineralną
- ściany działowe z cegły
- pokrycie dachu - blacha 
- okna PCV dwuszybowe wymienione w latach 2000
- strop zaizolowany wełną mineralną
- strop nad parterem betonowy
- na podłogach w pokojach deski drewniane

Ogrzewanie z pieca gazowego dwufunkcyjnego.

Dom może być sprzedawany z całym wyposażeniem widocznym na zdjęciach (za wyjątkiem telewizora i jednej kanapy na I piętrze). 

Wysokość na parterze ok. 2,5 m
Wysokość na I piętrze ok. 2,63 m

Media:
- prąd w budynku
- woda - z sieci miejskiej w budynku
- kanalizacja - miejska w budynku
- gaz - z sieci w budynku

Dla budynku nie sporządzono świadectwa charakterystyki energetycznej.

Dane kontaktowe do agenta: Agata Grela Tel: 692-929-191 E-mail: ag@properco.pl
For service in English call Agata Grela at +48 692-929-191, e-mail: ag@properco.pl

----------

For sale: a 6-room detached house with a usable area of approx. 200 m², located in the north-eastern part of Busko-Zdrój.

The house consists of:

GROUND FLOOR:

  • living room (approx. 18.1 m²) with access to a terrace,
  • room (approx. 12 m²),
  • kitchen (approx. 13.2 m²),
  • bathroom (approx. 3.6 m²),
  • boiler room (approx. 4.1 m²),
  • hallway,
  • vestibule (approx. 4.7 m²).

FIRST FLOOR:

  • room (approx. 33 m²) with access to a loggia-type balcony,
  • room (approx. 11.7 m²),
  • bathroom (approx. 5.4 m²),
  • WC (approx. 1.6 m²),
  • hallway with access to a covered terrace.

ATTIC:

  • room (approx. 18.1 m²),
  • room (approx. 12 m²),
  • utility room/attic space.

Areas are approximate, based on laser measurements.

The building is situated on a plot of 5,271 m², rectangular in shape, with approximate dimensions: 15 x 433 x 12 x 443 m, and a front width of approx. 15 m. The property is partially fenced and developed. There is also a detached brick garage with two utility rooms. The driveway to the garage is hardened. Nearby: newly built single-family houses and green areas.

Construction started in 1986 and was completed in 1993. In 2022, the central heating and electrical systems were replaced, including radiators and a gas boiler.

Specification:

  • external walls made of hollow brick, internal walls of blocks, insulated with mineral wool,
  • partition walls made of brick,
  • roof covered with metal sheets,
  • double-glazed PCV windows (replaced around 2000),
  • ceilings insulated with mineral wool,
  • reinforced concrete ceiling above the ground floor,
  • wooden flooring in the rooms.

Heating and hot water are provided by a dual-function gas boiler.

The house can be sold with most of the furnishings visible in the photos (excluding the TV and one sofa on the first floor).

Ceiling height:

  • ground floor: approx. 2.5 m,
  • first floor: approx. 2.63 m.

Utilities:

  • electricity in the building,
  • water from the municipal network,
  • sewage – municipal,
  • gas – municipal network.

An Energy Performance Certificate has not been prepared for the building.

Agent contact details: Agata Grela Tel: +48 692-929-191 E-mail: ag@properco.pl

Informacje ogólne

  • Nr oferty
    PRP-DS-76097
  • Rodzaj
  • Lokalizacja
    Busko-Zdrój
  • Pow. całkowita [m2]
    200.00
  • Liczba pięter w budynku
    2
  • Cena:
    900 000 PLN
  • Cena za m2
    4 500 PLN

Nieruchomości

Liczba pięter w budynku
2
Okna
PCV
Balkon
loggia
Liczba balkonów
1
Powierzchnia użytkowa [m2]
200.00
Rok budowy
1993

Pokoje
6
Wysokość pomieszczeń
0
Liczba łazienek
2
Liczba WC
1
Liczba przedpokoi
3
Liczba
2
Glazura
glazura
Podłogi
płytki
Wc
Liczba
1
Glazura
glazura
Podłogi
płytki
Przedpokoj
Liczba
3
Podłogi
deski, płytki
PROPERCO sp. z o.o. sp.k
Osoba
do kontaktu
Agata Grela 692 929 191 ag@properco.pl

Nr oferty: PRP-DS-76097