pl

Daleszyce, Komórki

113.82 m2 Pokoje: 8 3 954 PLN/m2 450 000 PLN

Opis oferty

Na sprzedaż murowany, wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, w trakcie budowy (stan surowy otwarty - budowa rozpoczęła się w 2011 roku), o pow.  użytkowej 113,82 m2, całkowitej ok. 199,1 m2, zlokalizowany w Komórkach, gm. Daleszyce, na działce o powierzchni ok. 1300 m2 (działka jeszcze nie została wydzielona z większej powierzchni). Dom w pierwszej linii w stosunku do drogi asfaltowej.

Wymiary działki (w przybliżeniu)
: 24,5 (szer. od frontu) x 51 x 23,7 x 55 [m]

W skład nieruchomości wchodzą:
PARTER:
wiatrołap (pow. 2,97 m2),
- komunikacja (pow. 10,24 m2),
- pom. gosp. (pow. 2,6 m2),
- kuchnia (pow. 8,87 m2),
- salon z jadalnią (pow. 35,72 m2),
- pokój (pow. 15,68 m2),
- korytarz (pow. 3,96 m2),
- kotłownia (pow. 4,17 m2),
- WC (pow. 3,18 m2),
- TARAS

PODDASZE:
- schody (pow. 5,25 m2), 
- korytarz (pow. 5,29 m2),
- pokój (pow. 7,2 m2; pow. całk. 17,75 m2),
- pokój (pow. 7,2 m2; pow. całk. 17,46 m2),
- pokój (pow. 8,27 m2; pow. całk. 15,7 m2),
- pokój (pow. 8,27 m2; pow. całk. 15,7 m2),
- garderoba (pow. 1,43 m2; pow całk. 4,25 m2).

Materiał konstrukcyjny: pustak ceramiczny Porotherm.

Budynek nie jest ocieplony, brak okien (oprócz okien dachowych), poddasze nie ocieplone, pokrycie dachowe - blacha modułowa.

Media:
- prąd - na działce (linia niskiego napięcia),
- woda - na działce,
- telekomunikacja - w ulicy,
- kanalizacja - na działce sąsiedniej przy budynku (jest zgoda na przyłączenie się do sieci),
- gaz - brak.

Działka położona w cichym miejscu, w okolicy domy, lasy oraz pola.
Bardzo dobra lokalizacja, dobre połączenie z centrum Kielc. 

Dane kontaktowe do agenta: Jacek Kotlarz, tel: 888 889 441, e-mail: jacek.kotlarz@properco.pl
For more information in English please call: 888 889 441, e-mail: jacek.kotlarz@properco.pl

------

For sale: a detached, brick-built single-family house with a usable attic, under construction (open shell stage – construction started in 2011), with a usable area of 113.82 m² and a total area of approx. 199.1 m², located in Komórki, Daleszyce municipality, on a plot of approx. 1,300 m² (the plot is yet to be separated from a larger parcel). The house is situated in the first line from an asphalt road.

Plot dimensions (approx.): 24.5 m (front width) x 51 m x 23.7 m x 55 m.

Layout:

Ground floor:

  • vestibule (2.97 m²),
  • circulation area (10.24 m²),
  • utility room (2.6 m²),
  • kitchen (8.87 m²),
  • living room with dining area (35.72 m²),
  • room (15.68 m²),
  • corridor (3.96 m²),
  • boiler room (4.17 m²),
  • WC (3.18 m²),
  • terrace.

Attic:

  • stairs (5.25 m²),
  • corridor (5.29 m²),
  • room (7.2 m² usable; 17.75 m² total),
  • room (7.2 m² usable; 17.46 m² total),
  • room (8.27 m² usable; 15.7 m² total),
  • room (8.27 m² usable; 15.7 m² total),
  • walk-in wardrobe (1.43 m² usable; 4.25 m² total).

Construction material: Porotherm ceramic blocks.

The building is not insulated, has no windows (except roof windows), the attic is not insulated, and the roof is covered with modular metal sheets.

Utilities:

  • electricity – on the plot (low-voltage line),
  • water – on the plot,
  • telecommunications – in the street,
  • sewage – on the neighboring plot near the building (consent obtained for connection),
  • gas – not available.

The plot is located in a quiet area, surrounded by houses, forests, and fields.

Very good location with convenient access to the center of Kielce.

Agent contact details: Jacek Kotlarz Tel: +48 888 889 441 E-mail: jacek.kotlarz@properco.pl

Informacje ogólne

  • Nr oferty
    PRP-DS-76063
  • Rodzaj
  • Lokalizacja
    Daleszyce
  • Dzielnica
    Komórki
  • Pow. całkowita [m2]
    113.82
  • Powierzchnia użytkowa [m2]
    199.10
  • Cena:
    450 000 PLN
  • Cena za m2
    3 954 PLN

Nieruchomości

Balkon
jest
Powierzchnia użytkowa [m2]
199.10
Rok budowy
2018

Pokoje
8
Wysokość pomieszczeń
0
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Liczba przedpokoi
1
Pokoj
Powierzchnia
35,72; 15,68; 8,27; 7,2; 7,2
Kuchnia
Powierzchnia
8,87
Lazienka
Powierzchnia
8,27
Liczba
1
Wc
Powierzchnia
3,18
Liczba
1
Przedpokoj
Powierzchnia
10,24
do kontaktu
Jacek Kotlarz +48 888 889 441 jacek.kotlarz@properco.pl

Nr oferty: PRP-DS-76063