Warszawa: 888 889 661
ul. Brylowska 2/3B
Kielce: 692 024 827
ul. Kozia 3a/1
pl

Jędrzejów,

17184.00 m2 873 PLN/m2 15 000 000 PLN

Opis oferty

Na sprzedaż teren istniejącego zakładu z możliwością jego wykorzystania do różnorodnych gałęzi przemysłu z uwagi na infrastrukturę techniczną:
 • zakład posiada dwustronne zasilanie w energię elektryczną z rozdzielni SN-15 kV z możliwością korzystania dużego zapotrzebownia na energię elektryczną
 • ze względu na dużą rezerwę terenu można zainstalować dodatkowo źródła pozyskiwania energii ekologicznej
 • teren uzbrojony jest w wodociąg zasilany z własnego ujęcia wody zdatnej do celów spożywczych bez konieczności jej uzdatniania (studni głębinowej 50 m o wydajności 70,5m3/h) oraz przyłącza z wodociągu miejskiego  jako drugie zasilanie – działka nr ewid. 168/2
 • zakład posiada kanał sanitarny z możliwością odprowadzenia dużej ilości ścieków ok. 900 m3/dobę poprzez kolektor  do miejskiegoi kolektora C i miejskiej oczyszczalni ścieków, w których budowie na rzecz miasta zakład partycypował w ok. 65%
 • również istnieje drugie ujęcie wody studnia bita gębokości 25m i odprowadzenie ścieków z budynku biurowo-mieszkalnego do własnej oczyszczalni ścieków usytuowanych na działce nr ewid. 168/1
 • wody deszczowe z terenu zakładu odprowadzane są kanałem deszczowym
 • do zakładu doprowadzona jest instalacja teletechniczna (kabel o 20 parach żył) do budynku biurowo-mieszkalnego oraz światłowody
 • jest możliwośc doprowadzenia gazu ziemnego
 
OPIS  OFEROWANEGO  OBIEKTU
 
Teren inwestycyjny stanowią 3 działki:
I.działka  o pow. 29112 m2
II.działka  o pow.    62083 m2
III.działka  z rozdzielnią SN 15 kV – 495 m2
Cały teren stanowi w sumie 91690 m2, jest integralną, ogrodzoną całością. Podział wynika z zapisów hipotecznych.
 
DZIAŁKA I
Na działce I od ulicy istnieje BIUROWY BUDYNEK 3-kondygnacyjny o pow. 1652 m2. Możliwość adaptacji na hotel, dom weselny, biurowiec, dom spokojnej starości lub inne usługi, również produkcyjne.
Budynek biurowy posiada trzy kondygnacje, przy czym drugie piętro jest zaprojektowane jako część mieszkalna. Budynek ma własne zasilanie w wodę ze studni, własną ekologiczną oczyszczalnię ścieków. Posiada zasilanie w energię elektryczną oraz ogrzewanie olejowe. Do budynku przylega sala konferencyjna o powierzchni 130m2 projektowana jako sala posiedzeń. Częściowo wymieniono stolarkę okienną na nowoczesne okna PCV. Do budynku doprowadzony jest kabel teletechniczny o 20 parach abonenckich.

HALA Nr 1 wykonana w konstrukcji szkieletowej, żelbetowej. Ściany wykonane z płyt przemysłowych prefabrykowanych ocieplonych i murowane warstwowe z cegły kratówki oraz cegły sylikatowej ocieplone styropianem grubości 5 cm. Stropodachy wentylowane konstrukcji żelbetowej prefabrykowane, ocieplone styropianem grubości 8 cm, pokryte papą termozgrzewalną.
Od strony południowej pod częścią socjalno-biurową budynek jest podpiwniczony o powierzchni piwnic 480 m2. Strop nad tą częścią jest grubości 50 cm żelbetowy zbrojony podwójnie.
 
 
Od strony północnej do budynku przylega hala o długości 30,6 m i szerokości 17,3 m i wysokości 6 m. Hala zaprojektowana jest dla dużych cystern, posiada podwójne wjazdy i wyjazdy od strony zachodniej (frontowej) i wschodniej. Połączona jest łącznikiem z budynkiem głównym, w którym znajdują się pomieszczenia socjalno biurowe.
Główny budynek produkcyjny otoczony jest od strony zachodniej, jak i wschodniej rampą dla rozładunku i załadunku samochodów ciężarowych. Hala posiada od strony wschodniej 5 wrót, a od strony zachodniej 3 wrota załadunkowe. Budynek hali podzielony jest na mniejsze pomieszczenia ściankami działowymi, które mogą być rozebrane tworząc część środkową w układzie szkieletowym o wymiarach 54x36 m. Brama wjazdowa z drogą o szerokości 6 m znajduje się od strony południowej, a od strony północnej istnieje drugi wjazd. Dojazd do terenu zapewnia ulica Głowackiego, która jednocześnie jest drogą z Jędrzejowa na Kazimierzę Wielką i trasy S7.
 
Teren przynależny do hali o powierzchni 12000 m2 może być dodatkowo powiększony.
Przed budynkiem od strony szosy, to jest od zachodu, istnieje miejsce na parkingi o powierzchni 6500 m2.

HALA  Nr 2  o pow. użytkowej  1154 m2  jest drugim budynkiem na tej działce
 
Konstrukcja hali wykonana jest w technologii szkieletowej żelbetowej.
Dźwigary  strunobetonowe o rozpiętości 18 m, ściany wykonane z płyt przemysłowych prefabrykowanych i murowane, warstwowe, ocieplone styropianem.
Stropodachy konstrukcji żelbetowej prefabrykowane, ocieplone styropianem 8 cm, pokryte papą termozgrzewalną. Konstrukcja szkieletowa pozwala na dowolną adaptację wnętrza hali.
Obecnie w budynku znajdują się pomieszczenia, jednak istnieje możliwość rozebrania ścian działowych, tworząc halę o wymiarach 66 x 18 m.

HALA nr 3 o pow. użytkowej 1293 m2 jest trzecim budynkiem na tej działce wykonanym  w technologii szkieletowej żelbetowej, dźwigary strunobetonowe o rozpiętości 18 m, ściany wykonane z płyt przemysłowych prefabrykowanych i murowane warstwowe ocieplone styropianem.
Stropodachy o konstrukcji żelbetowej prefabrykowane, ocieplone styropianem 8 cm, pokryte papą termozgrzewalną. Konstrukcja szkieletowa pozwala na dowolną adaptację wnętrza hali. Obecnie w budynku znajdują się pomieszczenia magazynowe, warsztatowe, jednak istnieje możliwość rozebrania ścian działowych tworząc halę o wymiarach 72 x 18 m. Obiekt posiada instalacje centralnego ogrzewania wraz z piecami o powierzchni grzewczej 2 x 5 m2 o mocy 75 kW  każdy.

HALA nr 4  o pow. użytkowej 1085 m2  jest również na tej samej działce.
Konstrukcja hali wykonana jest w technologii szkieletowej żelbetowej 30 x 18 m, ściany wykonane z płyt przemysłowych prefabrykowanych i murowane warstwowe ocieplone styropianem.
Stropodachy o konstrukcji żelbetowej prefabrykowane, ocieplone styropianem 8 cm, pokryte papą. Do głównej hali, która ma wymiary 28 x 17 m przylega budynek dwupiętrowy. Hala może być wykorzystana jako sortownia lub hala produkcyjna.

Działka II  to teren idealny pod handel, usługi, produkcję.
 
Wszystkie media – możliwe dwustronne zasilenie w energię elektryczną, jak również w wodę (własne ujęcie oraz wodociąg miejski). Działka posiada dużą rezerwę terenu pod inne zamierzenia inwestycyjne Inwestora – Nabywcy.
Oferowaną działkę można podzielić na mniejsze działki odrębne dla poszczególnych obiektów.
Zakład ma dwustronne zasilanie w energię elektryczną z rozdzielni SN-15 kV. Teren uzbrojony jest w wodociąg zasilany ze studni głębinowej 50 m o wydajności 70,5m3/h oraz przyłącze z wodociągu miejskiego - jako drugie zasilanie.
Zakład posiada kanał sanitarny z możliwością odprowadzenia dużej ilości ścieków ok. 900 m3/dobę poprzez kolektor C do miejskiej oczyszczalni ścieków. Wody deszczowe odprowadzane są kanałem do rzeki Jasionki.
Jest możliwość doprowadzenia gazu ziemnego.
Do zakładu doprowadzona jest instalacja teletechniczna do budynku biurowego z możliwością podłączenia linii abonenckich na 20 parach żył oraz światłowody. 


DZIAŁKA III 
Na działce znajduje się  BUDYNEK  ROZDZIELNI  SN 15 kV
Jest to budynek energetyczny dwukondygnacyjny jako rozdzielnia SN 15 kV, do którego doprowadzone jest dwustronne zasilenie liniami napowietrznymi SN 15 kV.

Dane kontaktowe do agenta: Magdalena Prokopoudi Tel: 888-889-594 E-mail: magdalena.prokopoudi@properco.pl
For service in English call Magdalena Prokopoudi at +48 888-889-594

 

 

Informacje ogólne

 • Nr oferty
  PRP-HS-71345
 • Rodzaj
 • Lokalizacja
  Jędrzejów
 • Pow. całkowita [m2]
  17184.00
 • Cena:
  15 000 000 PLN
 • Cena za m2
  873 PLN

Nieruchomości

Kształt działki
prostokąt
Woda
jest
Dojazd
asfalt
PROPERCO sp. z o.o. sp.k
Osoba
do kontaktu
Magdalena Prokopoudi +48 888 889 594 magdalena.prokopoudi@properco.pl

Nr oferty: PRP-HS-71345

Dlaczego my?

Pomagamy w załatwianiu formalności
Pomagamy w załatwianiu formalności
Pomagamy w finansowaniu
Pomagamy w finansowaniu
Profesjonalne sesje zdjęciowe
Profesjonalne sesje zdjęciowe
Oferujemy home staging
Oferujemy home staging