Numer oferty: PRP-HS-58760

Hala Sprzedaż - Kielce, 2376.00 m2 - 5 630 000 PLN

Osoba do kontaktu

Wojciech Rusin
Tel.: 692 016 094
Do sprzedania nieruchomość gruntowa o pow. 0,5082ha na której znajdują się:

a) nowy budynek magazynowo-biurowy o pow. 1132m2 (część magazynowa: 727m2 - hala wysokiego składowania, część biurowa: 392m2, wymiennikownia: 12m2), budynek wzniesiony w 2015r
b) budynek biurowo-usługowy o pow. 1017m2 z lat 70-tych (po modernizacji w 1998)
c) budynek usługowo-magazynowy o pow. 188m2
d) portiernia o pow. 40m2
Możliwość dobudowania magazynu o pow. 500m2.

Opis budynków:
  1. Nowy budynek magazynowo-biurowy:
W części magazynowej: ściany zewn.: gr. 16cm - płyta warstwowa stalowa z rdzeniem z wełny mineralnej, posadzka przemysłowa niepyląca, nieścieralna; ogrzewanie: nawiewowe z wymiennikowni. W części biurowej: ściany zewn: bloczek silikatowy 25cm, ocieplenie styropianem 15cm, na podłogach wykładzina. Stropy żelbetowe. Stolarka okienna 5 komorowa PCV. System centralnego ogrzewania z wymiennikowni. Stan budynku bardzo dobry.
  1. Budynek biurowo-usługowy:
Ściany zewnętrzne murowane z cegły pełnej i kratówki, ocieplenie płytami cementowo-wiórowymi. Stropy gęstożebrowe, na belkach żelbetowych, z elementów prefabrykowanych. Stolarka okienna i drzwiowa: okna PCV, w oknach żaluzje, drzwi do pokoi biurowych z płyty wiórowej, drzwi wejściowe aluminiowe. Stropodach na stropie gęstożebrowym, docieplony wełną mineralną, kryty papą na lepiku. Sufity częściowo podwieszane z wmontowanym oświetleniem. Posadzki: terakota i wykładzina. Dach po generalnym remoncie w 2017 roku. Stan techniczny dobry.
  1. Budynek usługowo-magazynowy:
Konstrukcja stalowa. Ściany z bloczków betonowych. Dach na wiązarach stalowych pokryty blachą ocynkowaną. Posadzki: terakota. Stan techniczny: dobry.
  1. Budynek portierni:
Konstrukcja murowana. Ściany z bloczków betonowych. Dach płaski, o konstrukcji drewnianej, kryty blachą. Stolarka okienna PCV. Posadzki: terakota. Budynek po generalnym remoncie w 2017. Stan techniczny: bardzo dobry.

Teren przed budynkami stanowi obszerny parking, wyłożony kostką. Uzbrojenie terenu: wodociąg, kanalizacja sanitarna, energia elektryczna. Ogrzewanie z sieci miejskiej (z wymiennikowni ciepła). Działka w użytkowaniu wieczystym.

W nieruchomości funkcjonuje od wielu lat 16 stabilnych najemców. Wskaźnik zwrotu z najmu szacowany jest na ok. 9% (dane finansowe do udostępnienia na życzenie kupującego). Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Na sąsiednie nieruchomości zaczynają wkraczać deweloperzy z zabudową mieszkalną wielorodzinną.

Informacje ogólne

Aktualna Aktualna
Oferta PRP-HS-58760
Rodzaj Hala Sprzedaż
Lokalizacja Kielce
Pow. całkowita [m2] 2376.00
0.00
Cena 5 630 000 PLN
Cena za m2 2 370 PLN

Nieruchomość

Zagospodarowanie działki Zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki nieregularny
Ogrzewanie C.O. miejskie

Masz pytanie odnośnie nieruchomości? Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest PROPERCO sp. z o.o. sp.k z siedzibą w Kielcach przy ul. Koziej 3a/1.Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji RODO. (przekierowanie na podstronę)